SİZİN İÇİN ÇALIŞIYORUZ...

Ekonomik, kaliteli yedek parça ve servis ile hizmetinizdeyiz.

HAKKIMIZDA

Şirketimiz her türlü forklift kiralama hizmetinin yanı sıra istifleme makineleri ve depo ekipmanları kiralama hizmetlerinde de bulunmaktadır. Ayrıca ikinci el forklift, istifleme makinaları ve depo ekipmanlarının satışı konusundada oldukça deneyimli bir kadroya sahiptir. Kiralama konusunda firmanızda, deponuzda ve hertürlü çalışma ortamında yapacağımız etüt ve fizibilite çalışmalarının ardından size ve çalışma alanınıza en uygun Forklift veya diğer istifleme makinelerini hizmetinize sunarız. Ayrıca ikinci el satışlarımızı panolarımızdan takip ederek yapılan kampanyalardan faydalanabilir ve ihtiyacınıza en uygun forklift ve iş makinelerine ulaşabilirsiniz.

HİZMET KALİTEMİZ

Araçlarda yapılan periyodik kontroller ile potansiyel arızaları tespit edip arıza oluşmadan (iş kaybı oluşmadan) sorunu ortadan kaldırmakla Bakımı ve veya onarımı yapılan araçların sağlıklı, performanslı ve ekonomik çalışmasını sağlamakla oluşur ki buda hizmet kalitesinin göstergesidir.


Bu bağlamda kendimize ve yaptığımız iş ve işçiliklere kullandığımız yedek parçaya 6 ay veya 500 saat garanti vermekteyiz.


Daima müşteri odaklı çalışarak, profesyonel ve tecrübeli kadromuz ile müşterilerimize, daha hızlı, daha ekonomik ve alternatifi çözümler üreterek hizmet kalitesini arttırmaktadır.

MİSYONUMUZ

Günümüz teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek ve kısa zamanda çalışma sistemimize adapte ederek, profesyonel kadromuzla müşterilerimize onların avantajları doğrultusunda en kaliteli hizmeti vermektir.